Голос країни 6 сезон 1 випуск - вибір наосліп 28.02.2016

28.02.2016 20:09
Онлайн Голос країни

28 лютого на каналі 1+1 дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон! Пряма трансляція шоу Голос країни 6 сезон, 1 випуск онлайн:

На головній сцені країни в битві за унікальні голоси зійдуться чотири титани українського шоу-бізнесу: неперевершена Тіна Кароль, Святослав Вакарчук, Потап та новачок Іван Дорн.

Двоє тренерів уже ставали переможцями проекту. Поки що не встигли відчути смак перемоги на головному вокальному шоу країни продюсер Потап і співак Іван Дорн.

Хто виявиться найуспішнішим тренером у новому сезоні Голосу країни 6, українці визначить тільки наприкінці весни під час смс-голосування за улюбленого учасника.

Початок програми Голос країни 6 о 21:00 на 1+1. Онлайн-трансляція шоу буде доступна на нашому сайті!

Дивись прямий ефір Голос країни 6 сезон 1 випуск 28.02.2016 онлайн!

Першим до наступного етапу потрапив Роман Милян зі Львова. Позитивний завгосп університету виконав пісню гурту Моторола 8 колір і став підопічним Івана Дорна.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Роман Милян - 8 колір (відео)

Неабияк пощастило і Чингізу Мустафаєву з Азербайджана. Просто на сцені в співака, який акомпанував собі на гітарі, порвалася струна. Однак це не завадило "океанівцю" і Тіні Кароль розчути талант конкурсанта і натиснути на кнопки. За тренера щирий та енергійний Чингіз Мустафаєв обрав Святослава Вакарчука і став першим його підопічнм.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Чингіз Мустафаєв - Bamboleo (відео)

Команду ж продюсера Потапа першою збагатила Тетяна Амірова із Одеси. Ця колоритна єврейська красуня заспівала пісню на ідиші й змусила танцювати глядацьку залу.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Тетяна Амірова - Bei Mir bist du shein (відео)

Стильним вокалом і оригінальністю подання пісні Аdele Hello аудиторію вразив викладач музичної академії Костя Дмитрієв. Стильний білявий хлопець розвернув одразу три крісла. І обрав за наставника близького духом Івана Дорна.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Костянтин Дмитрієв - Hello (відео)

Іще одним учасником команди Стицамена став композитор Андрій Осадчук, який пише хіти для відомих зірок. На сліпих прослуховуваннях Голосу країни 6 цей проникливий хлопець розчулив глибоким виконанням власної пісні Облиш.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Андрій Осадчук - Облиш (відео)

На першому ефірі вокального шоу поталанило й Аліні Башкіній із Донецька. Дівчина ризикнула заспівати на проекті композицію Святослава Вакарчука Обійми. І не помилилася. Автор і виконавець вподобав власне прочитання Аліни і охоче став її тренером.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Аліна Башкіна - Обійми (відео)

А Юрій Навроцький із Білорусі, який драйвово заспівав Adam Lambert – Ghost Town, потрапив під крило чарівної Тіни Кароль.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Юрій Навроцький - Ghost Town (відео)

Останньою ж щасливицею першого дня сліпих прослуховувань стала Вікторія Шейко з Києва. Вона підкорила Україну запальним виконанням пісні Daddy Emili Sande і збагатила своїм вокалом команду Потапа.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Вікторія Шейко - Deddy (відео)

Одним із найяскравіших учасників першого випуску нового сезону став Сергій Мельник із Києва. 31-річний співак вирушив на шоу 1+1 заради маленької донечки Девіки, з якою після розлучення з дружиною бачиться вкрай рідко. Найрідніша людина хлопця мріє про кастинг Голос. Діти і попросила, аби татко першим випробував сцену вокального проекту.

Дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 1 випуск: Сергій Мельник - Ти кинула (відео)

Рівно за тиждень, 6 березня на каналі 1+1 дивись онлайн шоу Голос країни 6 сезон 2 випуск на каналі 1+1.